Wedstrijdkalender 2022

Datum Locatie Discipline Inschrijven Lijsten
19-03-2022 Lunteren Hackneydag    
02-04-2022 Ambt Delden (indoor) GEANNULEERD    
09-04-2022 NTPD Exloo (indoor) Hackney's Promotie   Vraagprogramma
Startlijsten
Programma
Uitslagen
23-04-2022 Benningbroek (indoor) Hackney's Promotie   Vraagprogramma 
27-04-2022 De Bilt Hackney's Regionaal Noord   Vraagprogramma
Startlijsten
Programma
Uitslagen
07-05-2022 Doornspijk Hackney's Regionaal Noord   Vraagprogramma
Startlijsten
Programma
Uitslagen
22-05-2022 RAD Tilburg Hackney's Regionaal Zuid   Vraagprogramma
Startlijsten
Programma
Uitslagen
26-05-2022 Grootegast Hackney's Regionaal Noord   Vraagprogramma 
Startlijsten
Programma
Uitslagen
26-05-2022 Bennekom Hackney's Nationaal   Vraagprogramma 
Startlijsten
Programma
Uitslagen
18-06-2022 Drogeham Hackney's Nationaal   Vraagprogramma
Startlijsten
Programma
Uitslagen
19-06-2022 Diever Hackney's Regionaal Noord   Vraagprogramma
Startlijsten
Programma
Uitslagen
25-06-2022 Siegerswoude Hackney's Nationaal   Vraagprogramma 
Startlijsten
Programma
Uitslagen
16-07-2022 Houten Bolhoed Hackney's Nationaal   Vraagprogramma 
Startlijsten
Programma
Uitslagen
21-07-2022 Texel Hackney's Promotie   Vraagprogramma
Startlijsten
Programma
Uitslagen
22-07-2022 Garijp Hackney's Regionaal Noord   Vraagprogramma
Startlijsten
Programma
Uitslagen
23-07-2022 Waalwijk Hackney's Regionaal Zuid   Vraagprogramma 
Startlijsten
Programma
Uitslagen
26-07-2022 Norg Hackney's Nationaal   Vraagprogramma 
Startlijsten
Programma
Uitslagen
30-07-2022 Hellendoorn Hackney's Regionaal Noord   Vraagprogramma 
Startlijsten
Uitslagen
01-08-2022 Opmeer Hackney's Nationaal   Vraagprogramma 
Startlijsten
Programma
Uitslagen
03-08-2022 Buitenpost Hackney's Nationaal   Vraagprogramma
Startlijsten
Programma
Uitslagen
06-08-2022 Rijs Hackney's Nationaal   Vraagprogramma 
Startlijsten
Programma
Uitslagen
19-08-2022 Lunteren Hackney's Promotie    
20-08-2022 Oldebroek Hackney's Regionaal Noord   Vraagprogramma
Startlijsten
Programma
Uitslagen
27-08-2022 Exloo Hackney's Regionaal Noord   Vraagprogramma 
Startlijsten
Programma
Uitslagen
03-09-2022 Houten Hackney's Nationaal   Vraagprogramma 
Startlijsten
Programma
Uitslagen
10-09-2022 Luttenberg Hackney's Nationaal & Regionaal   Vraagprogramma
Startlijsten
Programma
Uitslagen
11-09-2022 Blaricum Hackney's Regionaal Noord   Vraagprogramma
Startlijsten
Programma
Uitslagen
17-09-2022 Hoogland Hackney's Regionaal Noord   Vraagprogramma
Startlijsten
Programma
Uitslagen
19-09-2022 Lierop Hackney's Regionaal Zuid   Vraagprogramma
Startlijsten
Programma
Uitslagen
24-09-2022 Indoor Tolbert Hackney.s Promotie   Vraagprogramma
Startlijsten
Programma
Uitslagen
28-09-2022 Stratenconcours Workum Hackney's Promotie   Vraagprogramma
Startlijsten
Programma
15-10-2022 Indoor Beilen Hackney's Promotie Inschrijven Vraagprogramma

 

WEDSTRIJDEN 2023

Datum Locatie Discipline Inschrijven Lijsten
15-04-2023 Indoor Exloo Hackney's Promotie    
03-06-2023 Siegerswoude Hackney's Nationaal    
11-06-2023 Diever Hackney's Regionaal Noord    
24-06-2023 Dokkum Hackney's Nationaal    
03-09-2023 Lingezegen (Elst gld) Hackney's Regionaal Zuid